• 210 57 15 881
  • info@seeme.com.gr
  • Λένορμαν 75, Αθήνα, 10441

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

  • ΠΡΟΕΔΡΟΣ : Μωραΐτης Παναγιώτης (FRESH- ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΕΠΕ)
  • ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ : Αυγεράκης Λεωνίδας (ΕΛΒΙΟΜΕΞ Α.Ε)
  • ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ : Τριανταφύλλου Βενέδικτος (GARBY ANKA A.E)
  • ΤΑΜΙΑΣ : Βάγιας Ευστράτιος (FLOROS- Ε.ΒΑΓΙΑΣ-Ε.ΚΟΣΜΑΣ ΕΠΕ )
  • ΜΕΛΟΣ : Καραφυλλης Γιώργος (ICS ΚΑΡΑΦΥΛΛΗ)
  • ΜΕΛΟΣ : Ευθυμίου Στέλιος (LINEVITAKI – Π.ΕΥΘΥΜΙΟΥ & ΣΙΑ Ο.Ε.)
  • ΜΕΛΟΣ : Εκπρόσωπος Β. Ελλάδος : Ανδρέας Τανταλίδης (Νικι Ιnox AE)

 

ΑΝΑΠΛ.ΜΕΛΗ

  • Γιαννοπουλάκης Αναστάσιος (ESTIASI.COM)
  • Αρζινού Στελλίνα (N. ΑΡΖΙΝΟΣ ΑΕ)

ΕΚΛΟΓΕΣ 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018

  • ΠΡΟΕΔΡΟΣ : Μωραΐτης Παναγιώτης
  • ΑΝΤΠΡΟΕΔΡΟΣ : Τριανταφύλλου Βενέδικτος
  • ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ : Αυγεράκης Λεωνίδας
  • ΤΑΜΙΑΣ : Βάγιας Ευστράτιος
  • ΜΕΛΗ : Βρεττος Ιωάννης
  • ΜΕΛΗ : Ευθυμίου Στέλιος
  • ΜΕΛΗ : Κιοσίδου Αναστασία (εκπρόσωπος βορείου Ελλάδος)

 

ΑΝΑΠΛ.ΜΕΛΗ 

  • Κουτελά Ευη
  • Αρζινού Στελλίνα

ΕΚΛΟΓΕΣ 27ης ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016 – ΣΥΝΤΑΞΗ ΣΕ ΣΩΜΑ 15η ΜΑΡΤΙΟΥ 2016

  • ΠΡΟΕΔΡΟΣ : Αυγεράκης Γιάννης
  • ΑΝΤΠΡΟΕΔΡΟΣ : Μωραΐτης Παναγιώτης
  • ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ : Τριανταφύλλου Βενέδικτος
  • ΤΑΜΙΑΣ : Βάγιας Ευστράτιος
  • ΜΕΛΗ : Καραμάνης Γεώργιος
  • ΜΕΛΗ : Βρεττού Ελένη
  • ΜΕΛΗ : Ευθυμίου Στέλιος

 

ΑΝΑΠΛ.ΜΕΛΗ 

  • Κουτελά Ευη
  • Αρζινού Στελλίνα

ΕΚΛΟΓΕΣ 29ης ΜΑΡΤΙΟΥ 2014 – ΣΥΝΤΑΞΗ ΣΕ ΣΩΜΑ 9η ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2014

  • ΠΡΟΕΔΡΟΣ : Αυγεράκης Γιάννης
  • ΑΝΤΠΡΟΕΔΡΟΣ : Χαϊταΐδου Σοφία
  • ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ : Τριανταφύλλου Βενέδικτος
  • ΤΑΜΙΑΣ : Βάγιας Ευστράτιος
  • ΜΕΛΗ : Μωραΐτης Παναγιώτης
  • ΜΕΛΗ : Μπεκιάρης Νικόλαος
  • ΜΕΛΗ : Ευθυμίου Στέλιος

 

ΑΝΑΠΛ.ΜΕΛΗ 

  • Βρεττός Γιάννης

ΕΚΛΟΓΕΣ 1Οης ΜΑΡΤΙΟΥ 2012 – ΣΥΝΤΑΞΗ ΣΕ ΣΩΜΑ 28ης ΜΑΡΤΙΟΥ 2012

  • ΠΡΟΕΔΡΟΣ : Χαϊταΐδου Σοφία
  • ΑΝΤΠΡΟΕΔΡΟΣ : Αυγεράκης Γιάννης
  • ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ : Μπεκιάρης Σταμάτης
  • ΤΑΜΙΑΣ : Γεωργοπούλου Κατερίνα
  • ΜΕΛΗ : Μωραΐτης Παναγιώτης
  • ΜΕΛΗ : Βάγιας Ευστράτιος

 

ΑΝΑΠΛ.ΜΕΛΗ 

  • Τριανταφύλλου Βενέδικτος

ΕΚΛΟΓΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΑΞΗ ΣΕ ΣΩΜΑ 20ης ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2010

  • ΠΡΟΕΔΡΟΣ : Χαϊταΐδου Σοφία
  • ΑΝΤΠΡΟΕΔΡΟΣ : Κωστάκης Χάρης
  • ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ : Μπεκιάρης Σταμάτης
  • ΤΑΜΙΑΣ : Γεωργοπούλου Κατερίνα
  • ΜΕΛΗ : Αυγεράκης Γιάννης

 

ΑΝΑΠΛ.ΜΕΛΗ 

  • Διακουμάκος Γιάννης
  • Σιμσίρογλου Αντώνης

ΕΚΛΟΓΕΣ 9ης ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2008 – ΣΥΝΤΑΞΗ ΣΕ ΣΩΜΑ 11η ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2008

  • ΠΡΟΕΔΡΟΣ : Καραμάνης Γεώργιος
  • ΑΝΤΠΡΟΕΔΡΟΣ : Νικολαΐδης Θεόφιλος
  • ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ : Χαϊταΐδου Σοφία
  • ΤΑΜΙΑΣ : Γεωργοπούλου Κατερίνα
  • ΜΕΛΗ : Κωστάκης Χάρης

ΕΚΛΟΓΕΣ 1ης ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2007

  • ΠΡΟΕΔΡΟΣ : Καραμάνης Γεώργιος
  • ΑΝΤΠΡΟΕΔΡΟΣ : Νικολαΐδης Θεόφιλος
  • ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ : Χαϊταΐδου Σοφία
  • ΤΑΜΙΑΣ : Γεωργοπούλου Κατερίνα
  • ΜΕΛΗ : Κωστάκης Χάρης

 

ΑΝΑΠΛ.ΜΕΛΗ   

  • Γεωργακόπουλος Δημήτρης               
  • Γκανασούλης Γεώργιος
EnglishGreek